Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Помста за Київстар не змусила себе чекати

Хакери Blackjack прогорнули потужну кібероперацію, спрямовану на повне знищення IT-інфраструктури ГК «Росводоканал» та поділилися деякими ексклюзивними подробицями проробленої роботи.

ГК «Росводоканал» — це найбільший російський приватний оператор у сфері водопостачання та водовідведення, що забезпечує доступ до чистої води для 7 млн користувачів у містах присутності.

В ході атаки отримано доступ та зашифровано більш ніж 6000 ПК співробітників компанії, видалено більше 65 віртуальних машин на доменному гіпервізорі з об’ємом даних більш ніж 50 ТБ даних, на яких розміщувались внутрішній документообіг, корпоративна пошта, сервіси кіберзахисту, резервні копії даних тощо.

Связанные новости

Як повернутись на службу після СЗЧ, уникнувши кримінальної відповідальності?

diphenom111

Росіяни планують випустити пропагандистські відеосюжети з метою закріпити з-поміж світової спільноти думку, що ЗАЕС буцімто історично належить росії — ЦПД

Игра Кремля обречена на проигрыш, но Путин пойдет до конца

Щочетверга в Одесі проходить санітарно-технічний день у Приморському районі міста

diphenom111

В Одессе проверят лицензии и сертификаты у продавцов пиротехники

Ludmila Bulay

Одесситам на заметку: COVID-19, грипп, ОРВИ и ОРЗ — как по симптомам отличить болезни

Ludmila Bulay

Оставить комментарий