Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Підрозділи СБУ за тиждень вразили 13 танків та 9 артсистем противника

«До Дня Незалежності воїни Служби безпеки України суттєво оновили тижневу статистику ворожих втрат», — зазначається в повідомленні. 

Так, бійці ЦСО «А» СБУ всього за тиждень вразили 7 танків, 14 бронеавто, 9 артсистем, 8 комплексів радіоелектронної боротьби, 24 авто, 3 системи ППО, 10 складів із БК та інше.

Департамент військової контррозвідки за цей час поповнив ворожі втрати ще 2 танками, БМП, МТЛБ, комплексом РЕБ «Поле-21», «Уралом» з боєприпасами і 4 вантажівками.

А фахівці Департаменту кібербезпеки «відключили» 2 комплекси спостереження «Муром» і 1 «Гренадер», ще одну РЕБ, а також знищили антидроновий розрахунок і БМП.

Відзначилися й контррозвідники СБУ, які за тиждень ювелірно знищили 2 танки «аналоговнєт» Т-90 і стільки ж Т-72, ворожу САУ і броньовані машини.

Связанные новости

Вчера вечером оккупанты снова ударили по базе отдыха в Одесской области: обошлось без жертв

diphenom111

Одесская область попала в «оранжевую» зону карантина

Ludmila Bulay

Одесские школы продолжают капитально ремонтировать

Россия применила катер «Мурена-300» во время атаки на Пивденный, — ГУР

Хто став партнером проєкту «100 успішних жінок Одеського регіону: разом – до Перемоги!»

diphenom111

У Київському райсуді Одеси провели новорічне свято для дітей

diphenom111

Оставить комментарий