Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окупанти обіцяють населенню фейкових «Л/ДНР» порятунок від «нацистів», натомість використовують їх виключно як гарматне м’ясо

Людей продовжують ловити на вулицях, щоб відправити на передову. Підтвердження цьому – численні свідчення полонених, які є у розпорядженні СБУ.

Ось цього мешканця Макіївки, за його словами, «забрали по мобилизации с улицы». А вже в кінці березня спорядили автоматом і 4 магазинами з патронами, посадили в БМП разом з іншими «новобранцями» та повезли на передову. Без бронежилетів. Навіщо?…

Та їх підбили ще по дорозі. Вцілілий вояка сподівався, що тих, хто вижив, відправлять подалі від фронту. Але їх «раненых и побитых» просто пересадили в інше БМП і повезли далі. Бо у них було одне призначення – бути розхідним матеріалом. Їхнє життя не входило в плани окупантів.

Здавшись у полон воїнам ЗСУ, цей чоловік нібито зрозумів, що реальність відрізняється від пропагандистської картинки на ТБ.

Связанные новости

Юлія Тимошенко запропонувала механізм для збільшення бюджету на 175 мільярдів

Известны пять этапов проекта трамвайного маршрута «Север-Юг» (видео)

Ludmila Bulay

На юге Украины уничтожили два командных пункта российских десантников

diphenom111

В Одессе мусорные контейнеры запрятали в боксы (фото)

Марина Жигалюк

Не 4G единым: Сеть 3G «Киевстар» стала доступна в 10 000 населенных пунктах

odmedia

В Одесской ОВА рассказали, как в регионе преодолевают последствия ракетной атаки

Оставить комментарий