Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окупанти нищать власну бойову техніку і видають її за «підбиту українську»

Звучить дико, але рашисти готові навіть на таке, щоб створити хоча б видимість своїх «успіхів» в Україні, кажуть у Службі безпеки України.

На нових перехопленнях СБУ чути, як російський командир ставить своєму підлеглому завдання: зробити фото- та відеофіксацію «знищених мінометів».

Вони користуються схожістю нашої техніки, але навіть «у спокійних умовах» путінські вояки не можуть знищити власну гаубицю ані з гранатомету, ані вибухівкою.

«Я уже об этом всем доложил. Теперь ждут фотографий, пушек, минометов, пулеметов, кровище, бинтов и всей х*йни… Давайте побыстрее!» – невдоволено говорить командир.

Розмову можна прослухати тут.

Связанные новости

В Одесі розповіли про пошкодження після нічної атаки окупантів

diphenom111

«Простір творчого експерименту» Михайла Поживанова – це спроба говорити про важливе для себе та інших в інакший спосіб»

diphenom111

Пориньте в атмосферу античності на Пасхальній реконструкції

В Одесі триває підготовка пляжів до літнього сезону

В мэрии пояснили, как будут учиться одесситы за границей

diphenom111

Представители одесской городской власти высадили деревья возле Центра детского и юношеского творчества «Белая акация» (фото)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий