Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окупанти нищать власну бойову техніку і видають її за «підбиту українську»

Звучить дико, але рашисти готові навіть на таке, щоб створити хоча б видимість своїх «успіхів» в Україні, кажуть у Службі безпеки України.

На нових перехопленнях СБУ чути, як російський командир ставить своєму підлеглому завдання: зробити фото- та відеофіксацію «знищених мінометів».

Вони користуються схожістю нашої техніки, але навіть «у спокійних умовах» путінські вояки не можуть знищити власну гаубицю ані з гранатомету, ані вибухівкою.

«Я уже об этом всем доложил. Теперь ждут фотографий, пушек, минометов, пулеметов, кровище, бинтов и всей х*йни… Давайте побыстрее!» – невдоволено говорить командир.

Розмову можна прослухати тут.

Связанные новости

Юлія Тимошенко домоглася системних змін у лікуванні поранених захисників і захисниць України

diphenom111

Карантинные меры в Одессе: с чем не согласны представители малого бизнеса?

12,3 миллиона гривен получат одесситы-получатели льгот и жилищных субсидий

Ludmila Bulay

Ночью враг атаковал Одесскую область ударными дронами

diphenom111

В Одессе из-за российского обстрела погибла женщина

diphenom111

Правоохранители накрыли типографию, которая печатала предвыборную «чернуху» (фото, видео)

Оставить комментарий