Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окупанти нищать власну бойову техніку і видають її за «підбиту українську»

Звучить дико, але рашисти готові навіть на таке, щоб створити хоча б видимість своїх «успіхів» в Україні, кажуть у Службі безпеки України.

На нових перехопленнях СБУ чути, як російський командир ставить своєму підлеглому завдання: зробити фото- та відеофіксацію «знищених мінометів».

Вони користуються схожістю нашої техніки, але навіть «у спокійних умовах» путінські вояки не можуть знищити власну гаубицю ані з гранатомету, ані вибухівкою.

«Я уже об этом всем доложил. Теперь ждут фотографий, пушек, минометов, пулеметов, кровище, бинтов и всей х*йни… Давайте побыстрее!» – невдоволено говорить командир.

Розмову можна прослухати тут.

Связанные новости

В «Инфоксводоканале» призвали не верить фейкам и заверили, что оснований для паники нет

Одессу посетил британский разведывательный корабль (фото)

odmedia

В Одесі відбудеться виставка «Лютий Стиль»

diphenom111

В бою погиб директор авиаклуба «Одесса» Константин Оборин

13 осіб намагалися втекти до Придністров’я через Одеську область

В Одессе наградят лучших медиков, военнослужащих и бизнесменов

Оставить комментарий