Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окупанти нищать власну бойову техніку і видають її за «підбиту українську»

Звучить дико, але рашисти готові навіть на таке, щоб створити хоча б видимість своїх «успіхів» в Україні, кажуть у Службі безпеки України.

На нових перехопленнях СБУ чути, як російський командир ставить своєму підлеглому завдання: зробити фото- та відеофіксацію «знищених мінометів».

Вони користуються схожістю нашої техніки, але навіть «у спокійних умовах» путінські вояки не можуть знищити власну гаубицю ані з гранатомету, ані вибухівкою.

«Я уже об этом всем доложил. Теперь ждут фотографий, пушек, минометов, пулеметов, кровище, бинтов и всей х*йни… Давайте побыстрее!» – невдоволено говорить командир.

Розмову можна прослухати тут.

Связанные новости

В Черном море находится четыре ракетных корабля и три больших десантных катера

Кожен росіянин буде відповідати за злочини своєї армії: «не знав» і «не вірив» не пройде

diphenom111

В найближчі дні на Одещині очікується поступове потепління

В Одессе на ж/д вокзале открыли информационный центр по туризму

Ludmila Bulay

В Одесской области водитель автомобиля въехал в земляную насыпь и погиб

diphenom111

Через сильні морози: освітні заклади Одеси перейшли на онлайн-навчання

diphenom111

Оставить комментарий