Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окупанти нищать власну бойову техніку і видають її за «підбиту українську»

Звучить дико, але рашисти готові навіть на таке, щоб створити хоча б видимість своїх «успіхів» в Україні, кажуть у Службі безпеки України.

На нових перехопленнях СБУ чути, як російський командир ставить своєму підлеглому завдання: зробити фото- та відеофіксацію «знищених мінометів».

Вони користуються схожістю нашої техніки, але навіть «у спокійних умовах» путінські вояки не можуть знищити власну гаубицю ані з гранатомету, ані вибухівкою.

«Я уже об этом всем доложил. Теперь ждут фотографий, пушек, минометов, пулеметов, кровище, бинтов и всей х*йни… Давайте побыстрее!» – невдоволено говорить командир.

Розмову можна прослухати тут.

Связанные новости

В Одесской области построят завод по производству комбикормов для овец

Ludmila Bulay

В Одеській області діючі 14 951 ліцензія на право виробництва та обігу підакцизної продукції

Важливі кроки Агенції регіонального розвитку Одещини

В Одессе задержали мужчину, который по заказу спецслужб РФ пытался поджечь квартиру семьи военного

diphenom111

На улицах Одессы – очередные акты вандализма (фото)

Ludmila Bulay

В Одессе подписано Трехстороннее Территориальное соглашение на 2020-2022 годы

Марина Жигалюк

Оставить комментарий