Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окупанти нищать власну бойову техніку і видають її за «підбиту українську»

Звучить дико, але рашисти готові навіть на таке, щоб створити хоча б видимість своїх «успіхів» в Україні, кажуть у Службі безпеки України.

На нових перехопленнях СБУ чути, як російський командир ставить своєму підлеглому завдання: зробити фото- та відеофіксацію «знищених мінометів».

Вони користуються схожістю нашої техніки, але навіть «у спокійних умовах» путінські вояки не можуть знищити власну гаубицю ані з гранатомету, ані вибухівкою.

«Я уже об этом всем доложил. Теперь ждут фотографий, пушек, минометов, пулеметов, кровище, бинтов и всей х*йни… Давайте побыстрее!» – невдоволено говорить командир.

Розмову можна прослухати тут.

Связанные новости

Совместные украинско-американские учения пройдут в Одесской области

Благодійний фонд «РАЗОМ» продовжує допомагати армії

diphenom111

На вихідних в UNION розпочнеться художня благодійна виставка

diphenom111

В Одесской области контрабандными сигаретами торгуют прямо на рынке (фото)

Ludmila Bulay

Французское прикрытие российского бизнеса на крови

diphenom111

РФ за месяц применила против Украины 347 ракет и тысячи Shahed – Зеленский

diphenom111

Оставить комментарий