Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Новини з табору російських окупантів: командири тікають, солдати без їжі, зброї, грошей і меддопомоги — СБУ

Вкотре отримуємо підтвердження, що російських загарбників відправляють на смерть.

На чергових плівках, перехоплених СБУ, російський солдат зі страхом говорить батькам: «…нас вообще кидануло наше руководство, оно отступило… у нас только вода есть… мы воды набрали…».

Розповідає про страшні бої, потрапляння в кільце, про відсутність медичної допомоги для поранених: «…можешь даже не подходить! Ты ходишь, так что иди бери автомат и снова иди в бой».

Окупанти в Україні втрачають віру в командирів, у свою армію та в керівництво РФ. Розуміють, що вони нікому не потрібні й кинуті напризволяще.

Ми ж – захищаємо свою землю і рухаємося до перемоги!

Слава Україні!

Розмову можна послухати тут.

 

Связанные новости

ДТП с участием пешехода: водитель призывает провести справедливое расследование

Марина Жигалюк

Водохреща в Одесі: купатися можна лише на двох пляжах

diphenom111

В Іванівській області рф невідомі за підтримки місцевої влади викрадають чоловіків та змушують підписати контракт з міністерством оборони

Дмитрий Ковбасюк: «Раньше осени выборы в Фонтанской ОТГ ждать не стоит»

Чтобы скрыть большие потери, трупы россиян везут небольшими партиями и только ночью, — СБУ

СМИ: В Кремле считают, что после мобилизации смогут захватить Харьков и Одессу

diphenom111

Оставить комментарий