Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Мешканців Чорноморська безкоштовно консультували експерти Громадського центру правосуддя

Сьогодні, 23 серпня 2023 року,  Громадський центр правосуддя завдяки співпраці з Благодійним фондом «Південна столиця» організував  виїзні консультації  у місті Чорноморськ Одеської області — про це розповів ініціатор створення Громадського центру правосуддя, голова Київського районного суду м. Одеси Сергій Чванкін. 

Експертами Центру було надано більше ніж двадцять консультацій мешканцям Чорноморська та внутрішньо переміщеним особам.

Запитання здебільшого стосувалися реалізації соціальних прав внутрішньопереміщених осіб, однак і місцеві жителі масово скаржаться на проблеми, пов’язані із водопостачальною компанією, яка почала нараховувати споживачам, окрім наданих за показаннями лічильників послуг, ще й додаткові втрати у мережі водопостачання.

Мешканців багатоквартирних будинків хвилював саме механізм нарахування «боргів», адже навіть у сусідів з однаковим обсягом споживанням за лічильником можуть бути донараховані різні обсяги «зайвих» кубометрів.

«Такі виїзні консультації дають змогу надати допомогу незахищеним верствам населення та внутрішньопереміщеним особам, які потребують підтримки в умовах воєнного стану. Громадський центр правосуддя організовує та проводить такі виїзні консультації на постійній основі, і люди за це дуже вдячні«, — підсумував Сергій Чванкін.

Нагадуємо, що Громадський центр правосуддя продовжує свою роботу, у тому числі й у дистанційному режимі: отримати правову допомогу, консультацію нотаріуса чи медіатора, можна звернувшись до Громадського центру правосуддя через офіційну сторінку Центру Facebook.

Центр працює щовівторка та щосереди з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Варненська 3-Б (приміщення Київського районного суду м. Одеси).

Связанные новости

Детективи БЕБ на Одещині вилучили контрафактних сигарет на майже 2 млн грн

Чому в Україні ліки в два рази дорожчі ніж в Європі?

diphenom111

В Одессе выявлено 27 объектов самовольного строительства за неделю (фоторепортаж)

Марина Жигалюк

Международная академическая школа «Одесса» объявляет набор учеников

Марина Жигалюк

Труханов – единственный мэр, который стал на защиту малого и среднего бизнеса

suchkov roman

В одесском Институте глазных болезней заканчивается строительство нового корпуса

diphenom111

Оставить комментарий