Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Київський райсуд Одеси увійшов до трійки найбільш завантажених судів України

Рада суддів України оновила інтерактивну карту судів України з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів з урахуванням кількості справ, які розглядаються судами впродовж І кварталу 2024 року.

Київський районний суд міста Одеси на третьому місці в рейтингу після Печерського та Шевченківського судів міста Києва.

У І півріччі 2024 року до Київського районного суду м. Одеси надійшло 22 168 справ та матеріалів.

Так, у Київському райсуді м.Одеси при штатній чисельності у 26 суддів працюють 19. При цьому для розгляду усіх справ, що надійшли у І півріччі 2024 року, необхідно 76 суддів.

Дана карта розроблена і використовується з метою обліку статистичних даних та доопрацювання Методики визначення граничної чисельності суддів у судах на основі кількості справ, які надходять на розгляд до суду.

Попереднє опрацювання отриманої інформації показало, що суди працюють з нерівномірним навантаженням та дозволило визначити суди, які мають найбільшу кількість справ та відповідно найбільше навантаження на суддів.

Связанные новости

В Одессе ищут владельцев утерянных в общественном транспорте документов

Ludmila Bulay

Военнослужащий из Одесской области, который в 2022 году на заводе «Южмаш» расстрелял нацгвардейцев, получил пожизненное

diphenom111

В Одессе прошли интеллектуальные войны (фото)

odmedia

В Одессе назовут сотню самых талантливых детей региона

odmedia

Фермеры Одесской области получат дотации

Ludmila Bulay

В Одесской области разоблачили организатора незаконной переправки мужчин в Румынию, который пытался подкупить пограничника

Оставить комментарий