Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Інформація про нібито вбивство цивільного чоловіка співробітниками ТЦК в Одесі є фейком

В Управлінні комунікацій Командування Сухопутних військ повідомили Центру, що було проведено перевірку заходів оповіщення в Одесі та Одеській області щодо цього повідомлення. Жодної, навіть віддалено подібної події – не було. 

Відео, яке поширюється в мережі як підтвердження інциденту, не дає змоги ідентифікувати осіб чи обставини події, а його походження – ворожий телеграм-канал. Далі ролик підхоплюють інші російські ресурси або проросійські канали.

До того ж відео з’являється повторно із певною періодичністю, кожного разу подається як «новий випадок» і є прикладом пропагандистського прийому «Велика брехня», спрямованого на дискредитацію мобілізаційних заходів в Україні.

Связанные новости

Наша команда на чолі зі мною розробила альтернативний бюджет країни — Юлія Тимошенко

В Одесской области поезд насмерть сбил пожилую женщину

odmedia

Абоненты Киевстар помогли пациентам Одесской областной детской больницы

odmedia

За сутки российская армия потеряла 300 человек на войне

Руслан Кравченко: ДПС запроваджує комплекс заходів для врегулювання податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів

Марина Жигалюк

Острів Зміїний – форпост перемоги

diphenom111

Оставить комментарий