Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Допомога Анаївській лікарні від партнерів «Батьківщини» Одещини

Разом з секретарем міськради Оксаною Глущенко партійці зустрілись із директором Ананьївської багатопрофільній лікарні Анатолієм Койчевим.

29_3.jpg

22_3.jpg

Директор лікарні показав гостям повністю відремонтоване інфекційне відділення, яке скоро буде відкриватись для прийому пацієнтів.

25_2.jpg

26_2.jpg

27_2.jpg

28_4.jpg

За словами Анатолія Койчева наразі лікарня потребує додаткового медичного обладнання для більш якісного надання допомоги людям.

Олег Радковський зазначив, що дане питання буде опрацьоване на рівні області та Верховної Ради задля найшвидшої допомоги медзакладу Ананївської громади.

23_4.jpg

Секретар міськради Оксана Глущенко, яка очолює осередок партії в громаді зазначила, що команда «Батьківщини» та її лідер Юлія Тимошенко завжди ставлять в пріоритет турботу саме про такі, невеликі міста, як Ананьїв.

«Зазвичай нам доводиться докладати зусиль, щоб про наші проблеми почули та допомогли. Але завдяки непослабній увазі Олега Радковського та Олександра Барського ми відчуваємо підтримку. Сьогоднішній візит та допомога — ще один вияв ефективної співпраці між міським головою Юрієм Тищенком та обласним осередком «Батьківщини», — додала Оксана Глущенко.

Лікарня міста Ананьїв також отримала важливу гуманітарну допомогу від Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія».

18_3.jpg

20_1.jpg

21_3.jpg

Связанные новости

Скоро заработает зерновой коридор из Украины через Молдову и Румынию – Зеленский

Житель Одесской области изнасиловал 10-летнюю родственницу

diphenom111

Олег Кутателадзе: «С момента основания ТИС работает по-белому»

Марина Жигалюк

С 1 декабря в Одесском регионе запрещается лов раков

Марина Жигалюк

Имена 100 влиятельных одесситов станут известны в день рождения Одессы

diphenom111

В российском правительстве заявили о необходимости разминирования акватории вокруг порта Одесса

Оставить комментарий