Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Для росіян придумали нову байку: 9 травня хочуть проводити в Україні «парад перемоги»

Ось тільки путінські вояки, які зараз воюють на нашій землі – самі сміються з таких планів.

Як, наприклад, загарбник, що зараз зі своїм підрозділом стоїть на Житомирщині. Він вже не вірить у переможне для рф завершення війни і єдине, про що мріє – повернутися додому.

Каже, що до того, як потрапив в Україну, теж вірив, що там «стреляют не сильно». Натомість: «Когда заехали – машины везде взорванные, все города разрушенные нах*й. Мирных жителей …наши со всех сторон ху*рят».

Багато хто з ординців не витримує та шукає причини повернутися: «….тут старшина съе*лся в Россию уже нах*й. Есть дох*я тут таких. Чухнули, когда поняли, что конкретно еб*шит».

А дехто повертається додому самовільно, попри те, що доведеться відсидіти у в’язниці.

Нагадуємо окупантам, що у них є ще один варіант – скласти зброю і здатися в полон.

ПОВНА РОЗМОВА ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Связанные новости

28 липня встановлено Днем пам’яті закатованих або загиблих у полоні

[email protected]

Власти Одессы выделили 16 млн грн. на борьбу с коронавирусом

Ludmila Bulay

На Украину движется антициклон: ожидается под +40 градусов

С 1 октября водители обязаны будут включать ходовые огни за пределами населенных пунктов

Почему язык не довел российскую армию до Киева?

На Одещині тимчасово зупинив роботу пункт пропуску «Паланка – Маяки-Удобне»

diphenom111

Оставить комментарий