Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Депутати «Батьківщини» організували для дітей екскурсію до Одеського зоопарку

Завдячуючи ініціативі керівника партії «Батьківщина» на Одещині Олега Радковського та очільника партосередку Березівського району Володимира Сорохманюка в ці вихідні відбулась чергова екскурсія до Одеського зоопарку для дітей з громад області.

Цього разу насолодитися світом тварин приїхали діти з Окнянської громади та Київського району Одеси. Допомогу в організації транспорту для зручної поїздки дітей до зоопарку надав депутат Одеської облради Олександр Барський та керівник партійної громадської приймальні в місті Одеса Валерій Джупій.

«Завдяки ефективній роботі директора Одеського зоопарку Ігоря Бєлякова заклад має чудовий стан, а всі тварини знаходяться в гарних умовах. Дякуємо пану Ігорю за можливість проведення екскурсій для діток з громад Одещини та їх позитивні емоції від пізнання дивовижного світу тварин», — поділився Олег Радковський.

Окрім цікавої екскурсії, діти отримала приємні смаколики — морозиво та напої від керівника партосередку Болградського району Сергія Шутова.

Связанные новости

Одесситка Свитолина поднялась на одну строчку в рейтинге WTA

Якобы запускали из Одессы: россия обвинила Украину в атаке на Севастополь и угрожает закрыть «зерновую сделку»

diphenom111

За матеріалами СБУ та ДБР підозру отримали брати екснардепів-зрадників Медведчука та Козака

Билетов пока нет, но чемоданы паковать можно: известна дата запуска поездов

Одесские полицейские призывают пешеходов носить светоотражающую одежду в условиях блекаута

diphenom111

«Стефания» — песня, которая была посвящена матери, но стала саундтреком войны: СБУ выпустила эффектный клип

diphenom111

Оставить комментарий