Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Депутат облради Сергій Митрофанський передав допомогу Окнянській громаді Одещини

03

Діти сімей загиблих захисників України з Окнянської громади Одещини отримали подарунки від БФ «Разом даруємо добро» та депутата Одеської облради, керівника «Батьківщини» Подільського району Сергія Митрофанського.

Голова громади «батьківщинівець» Олег Бєлоус розповів, що окрім подарунків дітям наших героїв, благодійники також передали медикаменти для пацієнтів Окнянської багатопрофільної лікарні, яку очолює голова партосередку громади Ігор Платон.

«Усі подарунки ми вже передали дітям та лікарні. Кожна дитина має отримати шанс на щасливе дитинство – незалежно від військових дій в країні і життєвих обставин. Щиро дякуємо Сергію Митрофанському та БФ «Разом даруємо добро» за підтримку та допомогу нашій громаді», — зазначив Олег Бєлоус.

01

06

05

02

Связанные новости

Подільський район Одещини отримав свою символіку

ВСУ поразили склад ГСМ россиян в районе Ровенек Луганской области, — Генштаб

Генератор і теплі речі: чергова допомога ЗСУ від Березівської громади Одещини

Олег Радковський привітав першокурсників «Міжнародного гуманітарного університету»

diphenom111

Война на юге Украины: украинские военные уничтожили гаубицу, технику и почти 30 оккупантов

diphenom111

Запрошуємо на XXV Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

diphenom111

Оставить комментарий