Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Чергове авто для ЗСУ від Іванівської громади

На клопотання воїнів одного із підрозділів ЗСУ, що боронять Україну на херсонському напрямку, гуманітарний штаб Іванівської селищної ради Одещини передав військовим позашляховик.

«Дуже приємно було зустріти давнього знайомого, нашого земляка – Михайла Коротєєва, який добровольцем з першого дня боронить нашу державу та його командира, старшого лейтенанта Артема Назімкіна та передати їм ключі та документи від автомобіля», — розповів голова громади Віктор Лобач.

Автомобіль попередньо перевірили майстри, щоб він був повністю справний та готовий до виконання бойових завдань. Окрім того, працівники селищної ради зібрали для хлопців гостинці в дорогу.

«Дякую усім за допомогу, хто допомагав збирати кошти на цей автомобіль, ремонтував та готував для фронту. А нашим воїнам бажаю, щоб цей автомобіль по справжньому став їм у нагоді та допомагав зберігати їхні життя та наближати нашу перемогу», — додав Віктор Лобач.

080808080808

Связанные новости

Проєкт “КУЛЬТУРА VS ВІЙНА” в Міжнародному культурному центрі UNION

С 1 декабря в Одесском регионе запрещается лов раков

Марина Жигалюк

Головне управління ДПС в Одеській області попереджає бізнес про шахрайські схеми вимагання коштів

diphenom111

Кандидат в нардепы Плохой написал заявление в полицию о подкупе избирателей нардепом Киссе

Известно, какие дороги в Одесской области будут ремонтировать в 2022 году

Ludmila Bulay

Активізувалися податкові шахраї, які розсилають фейкові листи від податкової Одещини нібито для залучення коштів на ЗСУ

[email protected]

Оставить комментарий