Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

«Батьківщинівці» вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

Восьмого травня увесь цивілізований світ вшановує пам’ять мільйонів загиблих в часи Другої світової війни та відзначає перемогу над нацизмом. З нагоди важливої для українців дати голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський разом з керівниками районних та окружних організацій партії регіону поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в Одесі.

«У цей день ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто 80 років тому зупинив зло світового масштабу. І нажаль сьогодні наша країна знову платить за свободу кров’ю своїх громадян. Пам’ять про героїв минулого дає нам силу вистояти в теперішній війні. І ми обов’язково переможемо, бо боремось за справедливість, за життя, за свою землю», — зазначив Олег Радковський.

В умовах повномасштабної агресії росії проти України, пам’ятні дати набувають особливого змісту. Сьогодні, вшановуючи героїв минулого, ми водночас схиляємося перед сучасними оборонцями, які щодня виборюють нашу свободу на передовій.

Связанные новости

«Это нужно пиарить на всю страну» — Шкарлет в восторге от дома детского и юношеского творчества «Белая акация»

diphenom111

В случае длительных блэкаутов в каждом регионе будет создан специальный штаб — глава МВД прибыл в Одесскую область

diphenom111

За сутки COVID-19 обнаружен у 1816 жителей Одесской области

Ludmila Bulay

COVID-19: в Одесской области за сутки от осложнений умерли 10 человек

Ludmila Bulay

Ананьївська громада Одещини виділила 20 млн. грн. на ЗСУ

diphenom111

Кулеба — об обещаниях путина не атаковать Одессу после разминирования портов: Его слова пусты

Оставить комментарий