Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Апеляційний суд виніс рішення на користь керівника Територіального управління БЕБ Сергія Мунтяна у справі про захист честі, гідності та ділової репутації

Позов подав керівник Територіального управління БЕБ Сергій Мунтян, якого Денис Жело звинуватив в корупції, незаконному призначенні на посаду, контрабанді, тиску та «кришуванні» бізнесу. Втім довести достовірність поширеної інформації Жело не зміг.

Встановлено, що поширена інформація не відповідає дійсності й доведена до громадськості, аби створити негативне враження про керівника Територіального управління БЕБ в Одеській області Сергія Мунтяна.

Суд ухвалив – визнати опубліковану інформацію недостовірною, зобов’язати Дениса Жело спростувати її, шляхом поширення відповідного повідомлення на платформах, де вона була опублікована. А також сплатити витрати на правничу допомогу та проведення експертизи у розмірі 127,6 тис. грн.

Связанные новости

В Одессе кокаин прятали под видом стирального порошка

diphenom111

Юлия Тимошенко про законопроект о распродаже земли: «Это угроза национальной безопасности»

В результате ракетной атаки по Одессе получил повреждения Государственный архив области

В Польше перевернулся автобус «Одесса-Варшава»

diphenom111

Лобіст допомоги Україні в США Курт Волкер – знову в Одесі

II Одесский международный экофестиваль будет приурочен ко Дню окружающей среды (фото)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий