Сайт новостей настоящего одессита
Новости

На Одещині повернули світло понад 226 тисячам родин після масованої ворожої атаки

В Одеській області тривають масштабні аварійно-відновлювальні роботи після масованого російського обстрілу, що стався в ніч на 9 серпня. Про це повідомили в компанії «ДТЕК Одеські електромережі».

За минулу добу енергетикам вдалося заживити майже всі об’єкти критичної інфраструктури регіону та повернути електропостачання в домівки 226,7 тисячі абонентів. Наразі світло вже мають понад дві третини родин, які опинилися без електроенергії внаслідок ворожого удару.

У ДТЕК зазначають, що ремонтні бригади продовжують працювати в цілодобовому режимі, аби якнайшвидше повністю зняти обмеження та заживити решту споживачів. Ліквідація наслідків атаки триває.

Связанные новости

Информагентство «Одесса-медиа» и Южноукраинский Медиа Холдинг стали партнерами проекта компании 1+1 media

odmedia

В Одессе выпустили 30-й трамвайный вагон «Одиссей МАХ» (видеокомментарий)

Ludmila Bulay

Первым ребенком в новом году, родившемся в Одесской области, стала девочка

diphenom111

В Одессе созданы два новых вуза

Марина Жигалюк

В Одесской области задержали двух незаконных лесорубов (фото)

Ludmila Bulay

В Летнем театре поселились африканские бабочки (фото)

Марина Жигалюк

Оставить комментарий