Сайт новостей настоящего одессита
Новости

На Одещині ліквідували схему незаконного видобутку 200 000 тонн вапняку

З грудня 2025 року по березень 2026 року учасники групи за допомогою каменерізних машин незаконно видобували корисні копалини загальнодержавного значення на природному родовищі в Окнянському районі області. Офіційне відкриття та освоєння цього родовища датуються 1970 роком.

Про це розповіли в прокуратурі Одеської області.

Видобуток вівся на земельній ділянці, що не зареєстрована в Державному земельному кадастрі. Орієнтовна площа землі, на якій проводився незаконний видобуток, становить близько 20 гектарів.

Загальний обсяг видобутого вапняку — близько 12 000 одиниць загальною вагою понад 204 000 тонн. Сума збитків довкіллю — майже 1,3 млн грн.

Прокуратура повідомила про підозру 7 фігурантам: директору видобувного підприємства, начальнику дільниці, 3 шахтарям та 2 їхнім пособникам.

63636363

Связанные новости

Одесские предприниматели передали в распоряжение «Муніципальної варти» бронемашину (видео)

Компанія-експортер зерна відшкодувала до бюджету понад 20 млн грн несплачених податків: БЕБ на Одещині скерувало справу до суду

diphenom111

Вице-мэр Одессы Павел Вугельман: «Создали документ с начатыми в 20 году и приоритетными проектами 21 года»

Ludmila Bulay

«Батьківщина» розпочинає збір підписів під петицією до президента про збільшення мінімальної пенсії

В Одесском регионе от «короны» за сутки умер один человек

Ludmila Bulay

Журналисты «DAILY MAIL» посетили общежитие Одесской юридической академии

diphenom111

Оставить комментарий