Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Україна сьогодні веде не одну, а дві війни – Юлія Тимошенко про приховані загрози суверенітету

Загалом 17 ключових органів державної влади – від Конституційного суду до Рахункової палати – за останні 12 років виведені з підпорядкування українському народу. Також українці позбуваються своїх найцінніших активів – землі, надр та стратегічних підприємств.

На цьому наголосила лідерка «Батьківщини» в інтерв’ю журналістці Наталії Мосейчук.

«У нас це були державні підприємства. Приймається закон, їх перетворюють в акціонерні товариства, не порадившись з народом, і ставлять туди іноземну Наглядову раду, і законом відмежовують це підприємство від держави, і кажуть: «Держава більше не може впливати на свій «Енергоатом», на свою «Укрпошту», на своє «Укренерго», на свій «Нафтогаз» – там іноземна Наглядова рада». А Наглядова рада там уже сама все робить – призначає менеджмент, керівників. Така собі держава в державі», – зауважила лідерка «Батьківщини».

За словами Юлії Тимошенко, через бездумне ухвалення законів чинним парламентом започаткований ще в 2014-му процес втрати країни набув загрозливих масштабів. Українці втратили можливість керувати своїми стратегічними об’єктами, природними ресурсами та державними органами влади.

Водночас вона уточнила, що йдеться не про окремі країни, а про глобальних олігархічних гравців.

«Європа – це наші друзі і наша мета. Сполучені Штати – це наш стратегічний партнер», – заявила Юлія Тимошенко і пообіцяла після зміни влади скасувати всі закони, які знищують український суверенітет.

Связанные новости

БЕБ на Одещині упередило розтрату 316 млн грн бюджетних коштів на реконструкції закладів соціальної сфери

diphenom111

Труханов открыл ещё одну спортивную площадку возле школы

Одесситы готовятся к строительному сезону? «Староконка» открывает свои двери

odmedia

Незаконний продаж електронних сигарет: за матеріалами БЕБ судитимуть одесита

Марина Жигалюк

Смертельное ДТП в Одесской области: от мотоблока во время движения оторвался прицеп

diphenom111

Не выходя из дома можно «погулять» по нацпарку в Одесской области (фото)

Марина Жигалюк

Оставить комментарий