Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Юлія Тимошенко: Не можна корупцію в енергетиці оплачувати коштом людей

Законопроєкт 13219 ліквідовує  конкуренцію на ринку електричної енергії з альтернативних джерел та зобовʼязує українців оплатити 37 мільярдів гривень боргів монопольним приватним власникам сонячної та вітроелектроенергії. Для цього планують підвищити тарифи на електроенергію для людей і бізнесу.

Про це повідомила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Вона закликала депутатів не голосувати за цей законопроєкт, адже він написаний в інтересах власників альтернативних джерел електроенергії з оточення Януковича. Саме тоді, за її словами, розпочався процес масового придбання обладнання для альтернативного енерговиробництва.

Вона пояснила: через те, що тоді були встановлені завищені тарифи, накопичилися борги близько 37 мільярдів гривень.

«Цей закон для того, щоб за рахунок звичайних людей через тарифи, які встановлюються в Укренерго, покрити ці 37 мільярдів гривень боргів. Я хочу запитати: ви знаєте, що ті, хто в часи Януковича встановлювали сонячну й вітроенергію, вже мінімум в три рази окупили свої вкладення? А зараз цим законом їм ще 37 мільярдів хочуть додати за рахунок збільшення тарифів для людей. Що ви робите?» – обурилася Юлія Тимошенко.

На її переконання, підвищення тарифів на електроенергію буде вбивчим – як для споживачів, так і для бізнесу.

«Ці 37 мільярдів покладуть не тільки на людей, а ще й на середній бізнес, який отримує електроенергію сьогодні по найвищим у світі цінам під час війни!» – заявила Юлія Тимошенко.

Осередок партії «Батьківщина» Одеської області, під керівництвом Олега Радковського, у свою чергу наголошує, що в умовах війни держава має захищати громадян і бізнес, а не перекладати на них фінансові зобов’язання приватних структур: «Під час повномасштабної війни кожна гривня для українських родин і підприємців має критичне значення. Ми не можемо допустити, щоб через непрозорі рішення та лобістські норми тарифний тиск на людей зростав ще більше. Енергетична політика повинна бути справедливою, економічно обґрунтованою та працювати в інтересах суспільства, а не окремих монополістів».

Связанные новости

Нести світло в темні часи: в Одеській області запустили сонячну станцію Green Wind

diphenom111

В порту под Одессой задержали партию кокаина стоимостью 10 млн. долларов (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Теперь точечные удары: россияне изменили тактику обстрелов

diphenom111

Сергій Власенко: Важливо повертати людей в Україну, а не лякати їх тюрмами

В схему продажи билетов на первые поезда введены ограничения

Марина Жигалюк

И.о. главы налоговой службы в Одесской области отправили в СИЗО с правом внесения залога

Марина Жигалюк

Оставить комментарий