Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Одесити розповіли про побиття чоловіка в ТЦК. Там заявили, що він сам себе поранив

У соцмережах пишуть, що чоловіка з собакою силоміць затримали військові ТЦК на Олексіївській площі в Одесі, побили та вивезли в область із тяжкою травмою голови.

Інцидент стався 9 лютого, пише канал «Еврейские мансы». Як стверджують близькі постраждалого, троє чоловіків під’їхали до нього на чорному мікроавтобусі Mercedes Vito. За їхніми словами, чоловікові без розмов розпилили в очі газ із балончика, завдали удару та силою заштовхали в автомобіль.

Родичі стверджують, що його доправили до військкомату на вулиці Бєлінського. Там, за їхньою версією, під час розмови стався конфлікт: чоловікові завдали удару по обличчю, він відповів, після чого кілька людей почали його бити. Далі йому одягли кайданки і, як заявляється, продовжили бити ногами.

За словами сім’ї, коли чоловік відмовився підписувати документи, один із співробітників, якого називають Дмитром, ударив його по голові пістолетом. У результаті була розсічена голова, почалася сильна кровотеча. Постраждалого повезли в Одеську область, у район Тарутиного, де він був госпіталізований до обласної лікарні. Родичі стверджують, що всю дорогу він стікав кров’ю і надійшов до медустанови у важкому стані з великою крововтратою.

23

У лікарні йому провели операцію. За словами сім’ї, представники ТЦК намагалися забрати чоловіка після хірургічного втручання, проте цьому, як стверджується, перешкодили лікарі та співробітники поліції через важкий стан пацієнта.

Окремо родичі заявляють, що собаку, яка була з чоловіком під час затримання, співробітники ТЦК забрали та утримували на своїй території, прив’язавши до труби. На ранок 10 лютого, за їхніми словами, представники військкомату знову прибули до лікарні вже без тварини та мали намір перевезти чоловіка назад до Одеси.

Сім’я постраждалого заявляє про незаконне затримання та вивезення через блокпост Паланка в Одеську область з метою приховати обставини події. Чоловік потребує другої операції — у нього гематома правого боку голови та забої тіла.

В Одеському ТЦК та СП розповіли свою версію подій. Там заявили, що зупиняли чоловіка: з’ясувалося, що він перебуває в розшуку за порушення правил військового обліку. Також стверджується, що він погодився поїхати з військовими до ТЦК для уточнення даних.

Але прибувши на місце, за версією ТЦК, «громадянин раптово почав проявляти невмотивовану агресію та вчиняти деструктивні дії, внаслідок яких навмисно завдав собі тілесних ушкоджень». За даними ТЦК, йому надали допомогу та викликали медиків.

У ТЦК також розповіли, що наступного дня в лікарні чоловік «вчинив повторний напад агресії, що загрожував оточуючим». Його було ізольовано у спеціалізованому приміщенні з обмеженим доступом.

Що стосується собаки, то в ТЦК заявили, що доглядали за нею, а потім передали родичам.

Связанные новости

Женщине, которая пыталась вывесить флаг РФ в Одессе, хотят назначить психиатрическое лечение

diphenom111

О компенсации некоторым потребителям электроэнергии в Одессе

Ludmila Bulay

Мальдивы: кораллы, акулы и звезды на песке (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

В центре Одессы появилась новая «точка притяжения» (фото)

Марина Жигалюк

Водителям на заметку: как теперь будет осуществляться движение по Николаевской дороге после реорганизации

diphenom111

Тело высокопоставленного чиновника обнаружено в машине под Одессой

Ludmila Bulay

Оставить комментарий