Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі запровадили аварійні відключення світла

Вранці сталася аварійна ситуація, через що без світла залишилися клієнти Одеського району, зокрема, частково Одеси.

Про це розповіли в ДТЕК.

Голова Одеської МВА Сергій Лисак повідомив, що в Одесі запроваджено вимушені аварійні відключення з метою недопущення перевантаження пошкодженого обладнання.

В «Інфоксводоканалі» додали, що через аварійне відключення енергопостачання можуть спостерігатися тимчасові перебої з водопостачанням у Київському районі Одеси та ж/м «Черемушки».

Связанные новости

В Украине меняется порядок начисления выплат военным

diphenom111

Одесские активисты выступили против олигархата

Людмилу Братинову наградили «За вклад в социальное развитие Бессарабии»

Осенью по Балковской начнут ходить электробусы (видео)

У рашистських загарбників – розрив шаблону від якості життя в Україні — СБУ

Юлія Тимошенко: Не можна допустити втрату покоління молодих українців

diphenom111

Оставить комментарий