Сайт новостей настоящего одессита
Новости

МОЗ відкликало ліцензію одеської клініки Odrex

Міністерство охорони здоров’я України зупинило дію ліцензії медичного закладу «Дім Медицини», який належить до мережі приватної клініки Odrex.

Наказ про зупинення ліцензії опублікували на сайті Міністерства охорони здоров’я.

У міністерстві стверджують, що під час позапланової перевірки керівництво закладу не надало документів, які вимагав орган ліцензування. Позапланову перевірку МОЗ провели через підозру на порушення умов ведення медичної практики. Фахівці офіційно запросили документи, які мали підтверджувати відповідність клініки вимогам законодавства. У наказі зазначено, що заклад повністю проігнорував вимогу про подання матеріалів.

Після припинення дії ліцензії заклад формально втрачає право здійснювати медичну практику. Проте ЗМІ пишуть, що у Odrex є інші ліцензії, за рахунок чого робота буде продовжена.

Варто додати, що двоє співробітників Odrex є фігурантами справи про смерть підприємця Аднана Ківана. За версією слідства, медики допустили серйозні помилки, внаслідок чого у пацієнта розвинувся сепсис. Зараз обидва перебувають під нічним домашнім арештом з електронними браслетами.

Связанные новости

Юлія Тимошенко зустрілась з дружинами загиблих на фронті бійців охоронного агентства «Самсон Групп-06»

Марина Жигалюк

В Одесской области погиб управлявший мопедом 13-летний подросток

suchkov roman

Житель Одесской области совершил убийство и сам вызвал полицию

Ludmila Bulay

«Одескабель» масштабно отпраздновал 70-летие

odmedia

Засідання Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія»

Марина Жигалюк

Не только «ковид»: в Одессе растет число заболеваний гриппом

Ludmila Bulay

Оставить комментарий