Співробітники ДБР розкрили шахрайську схему привласнення квартир померлих одеситів, які не мали спадкоємців. Згідно із законом, нерухомість мала б перейти на баланс міста, і квартиру міг би отримати, зокрема, військовий.
Про це повідомили у ДБР.
Схему організувало подружжя-рестораторів, які через знайомих отримували інформацію про наявність квартир, власники яких померли. Далі через підставних осіб оформлювалися липові договори купівлі-продажу нерухомості. Потім ділки подавали цивільні позови про визнання права власності на ці квартири.
Для успішної легалізації угоди фігуранти залучили суддю одного з районних судів Одеської області. Без встановлення обставин та «зайвих» запитів він виносив судові рішення про задоволення визнання права власності на ці квартири.
На підставі рішень суду здійснювалася реєстрація права власності в Держреєстрі речових прав на нерухоме майно. Таким чином шахраї встигли переоформити три квартири.
Наразі на об’єкти накладено арешт.

