Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Окнянська громада готується до зими: дитсадок «Сонечко» отримав сучасну котельню

Селищний голова Окнянської громади Одещини Олег Бєлоус проінспектував комунальний заклад дошкільної освіти «Сонечко» в рамках підготовки закладів освіти до опалювального сезону.

«В цьому дитсадку ми встановили нову котельню, що працює на пелетах (гранулах). Реалізувати це нам вдалось завдяки співпраці Окнянської селищної ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в межах програми міжнародної технічної допомоги «Посилення стійкості міст у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні», — розповів голова громади.

Окрім того Олег Бєлоус з колегами також оглянув приміщення дитячого садка, де нещодавно були створені ресурсна кімната для дітей та ресурсна кімната для педагогічного колективу. Також для закладу було придбано комп’ютерне та підсилювальне обладнання, що дозволяє підвищувати якість освітнього процесу.

«Це надзвичайно важливі зміни для нашого дитячого садка — сучасна котельня на альтернативному паливі забезпечує економне та екологічне опалення, а нові ресурсні кімнати створюють комфортні й безпечні умови для навчання та розвитку дітей. Для нас важливо, щоб малеча почувалася затишно, а вихователі мали всі можливості для ефективної роботи», — додав Олег Бєлоус.

В «Батьківщині» Одеської області під керівництвом Олега Радковського зазначили, що ініціативи керівництва Окнянської громади вчасні та направлені на реальні зміни, розвиток, економію ресурсів та комфорт дітей.

Связанные новости

Антивакцинаторы в Киеве вышли на акцию протеста с QR-кодами «Единой России»

diphenom111

В одесских школах появятся должности охранника и медсестры

Марина Жигалюк

В музее современного искусства в Одессе открыли новый выставочный зал (фото)

odmedia

СБУ разоблачила агентурную сеть ГРУ, в которую входил украинский нардеп

diphenom111

На Одещині затримали військового за переправлення ухилянтів за кордон

diphenom111

В Одесской области иностранцы спрятали 16 мужчин в рефрижераторе для мяса и везли их в Молдову

diphenom111

Оставить комментарий