Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Іванівська громада розширює освітні можливості для молоді

Як розповів голова громади Віктор Лобач, це дасть нові можливості для нашої молоді більше дізнатись про цей навчальний заклад і правильно вибрати майбутню професію.

«Минулих вихідних нашу громаду вперше відвідала делегація МГУ на чолі з ректором Костянтином Громовенко. В цьому університеті вже навчаються багато студентів з нашої громади, а завдяки посиленню співпраці школярі громади будуть мати можливість пріоритетно обрати спеціальність. В МГУ є всі умови для якісного навчання і я щиро вдячний за співпрацю, яка буде на користь і громаді і університету», — зазначив Віктор Лобач.

В парторганізації «Батьківщини» Одещини під керівництвом Олега Радковського відзначили важливість ініціативи Іванівської громади та її голови Віктора Лобача, який є частиною команди партії, у створенні нових можливостей для молоді.

«Такі кроки формують майбутнє нашого регіону. Віктор Лобач, як відповідальний очільник громади, працює не лише над вирішенням поточних питань, а й дбає про її стратегічний розвиток — освіту, молодь і майбутнє країни», — підкреслили в обласній організації партії.

Связанные новости

Одесские школьники могут снова сесть за парты

В Одесской области мужчина распылил газовый баллончик в военного ТЦК: какое решение принял суд

diphenom111

Внутренние ресурсы — основа для возрождения отечественной экономики — Тимошенко

В Одесской области будут судить госрегистратора, который незаконно перерегистрировал государственные земли стоимостью более 134 млн грн

diphenom111

Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру в Одесі

[email protected]

В Одессе учебный год начнётся 1 сентября: переносить ради туристов не будут

Ludmila Bulay

Оставить комментарий