Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Депутати «Батьківщини» допомагають ОСББ Київського району Одеси

За словами пана Валерія, головні питання, що наразі турбують жителів району, стосуються благоустрою прибудинкових територій, ремонту аварійних козирків над під’їздами та заміни даху на одному з будинків Київського району.

«З головами ОСББ ми детально обговорили турбуючі їх питання та окреслили план роботи для вирішення існуючих проблем. Зважаючи на різну специфіку питань — готуємо депутатські запити до Київської районної адміністрації Одеської міської ради, листи до Департаменту міського господарства Одеси та в інші інстанції. Робимо все можливе, щоб проблеми жителів нашого району були вирішені», — розповів Валерій Джупій.

Нагадаємо, що завдяки депутатській роботі Василя Шкрябая та керівника фракції «Батьківщина» в Одеській обласній раді Олега Радковського, протягом минулого року в багатоквартирних будинках Київського району Одеси було замінено та відремонтовано 25 ліфтів, і робота в цьому напрямку продовжується.

Связанные новости

«Наша часть не захотела обратно возвращаться в Украину, типа отказники» — из телефонных разговоров российских оккупантов

Юлія Тимошенко: Крок за кроком політична справа НАБУ проти мене розсипається

diphenom111

Светлана Фабрикант: «Я ощущаю всю ответственность, которую возлагают на нового губернатора и понимаю, что мы не можем подвести людей»

Конвертація російських рублів: за матеріалами БЕБ судитимуть жителя Одещини

diphenom111

Где в Одессе получить помощь по вопросам оформления соцуслуг (адреса)

Марина Жигалюк

Вниманию одесситов и гостей города: финальная стадия подготовки к праздникам — приглашаем на «7 километр» (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий