Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Працюємо на результат, – Юлія Тимошенко провела установче засідання МФО з захисту прав ветеранів

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко провела сьогодні перше засідання міжфракційного обʼєднання із захисту прав ветеранів, учасників бойових дій та їхніх родин, яке на прохання військових було створено у Верховній Раді на минулому тижні.

Передусім, члени МФО визначили перелік проблем, із якими найчастіше стикаються наші воїни. Юлія Тимошенко написала у своїй фейсбук-сторінці: «Працюємо швидко! Працюємо на результат!»

МФО працюватиме за трьома напрямами: захист прав військовослужбовців, вирішення проблем ветеранів, поліпшення механізму отримання статусу УБД.

За словами Юлії Тимошенко, права військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин часто порушуються, однак допустити ускладнення ситуації – категорично не можна.

Серед основних проблем, які планують розвʼязати учасники новоствореної МФО:

– критично низький рівень забезпечення житлом військовослужбовців та їхніх дин;

– недостатність коштів, що виділяються на оренду житла для військовослужбовців;

– затримку виплати бойових, проблеми з їх нарахуванням;

– несправедливо низькі зарплати та пенсії військових;

– ускладнене переведення в інші підрозділи;

– затягнення процедури звільнення військовослужбовці

– відсутність ротації та відпусток;

– недосконалість механізму ВЛК;

– невиплату грошей за поранення;

– проблеми з виплатами грошової допомоги родинам загиблих та пропалих безвісти захисників та захисниць України;

– перепони при отриманні українського громадянства легіонерами;

– відсутність гідної реабілітації, в тому числі психологічної;

– черги на протезування;перешкоди в отриманні статусу их дій.

Нагадаємо, минулого тижня на прохання представників військової профспілки лідерка «Батьківщини» ініціювала створення в парламенті міжфракційного обʼєднання із захисту прав ветеранів, учасників бойових дій та їхніх родин.

Связанные новости

Поддержка отечественной науки – залог развития Украины как современного государства — Иван Кириленко

Марина Жигалюк

Поліція Одещини розслідує знущання над собакою підлітком

diphenom111

На территории Одесской области крупный конвертцентр «отмыли» за год 280 млн грн

odmedia

Одесская область получит 90 миллионов на дороги

Ludmila Bulay

Отчет депутата Одесского облсовета Олега Кутателадзе VII созыва (фото)

Марина Жигалюк

Из-за войны бюджет Одессы недополучил почти 2 млрд грн

diphenom111

Оставить комментарий