Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Депутати «Батьківщини» організували для дітей екскурсію до Одеського зоопарку

Завдячуючи ініціативі керівника партії «Батьківщина» на Одещині Олега Радковського та очільника партосередку Березівського району Володимира Сорохманюка в ці вихідні відбулась чергова екскурсія до Одеського зоопарку для дітей з громад області.

Цього разу насолодитися світом тварин приїхали діти з Окнянської громади та Київського району Одеси. Допомогу в організації транспорту для зручної поїздки дітей до зоопарку надав депутат Одеської облради Олександр Барський та керівник партійної громадської приймальні в місті Одеса Валерій Джупій.

«Завдяки ефективній роботі директора Одеського зоопарку Ігоря Бєлякова заклад має чудовий стан, а всі тварини знаходяться в гарних умовах. Дякуємо пану Ігорю за можливість проведення екскурсій для діток з громад Одещини та їх позитивні емоції від пізнання дивовижного світу тварин», — поділився Олег Радковський.

Окрім цікавої екскурсії, діти отримала приємні смаколики — морозиво та напої від керівника партосередку Болградського району Сергія Шутова.

Связанные новости

С 1 июня в Украине введут новый тариф на свет, — СМИ

В городе под Одессой форточник обчистил дом на 60 000 (фото)

Ludmila Bulay

Еще четверо украинских детей вернулись домой

Марина Жигалюк

Як Лохвицька громада ПЦУ на Полтавщині долає перешкоди, створювані московськими лобістами

diphenom111

Одесские полицейские призывают пешеходов носить светоотражающую одежду в условиях блекаута

diphenom111

«Таможенники» Шейла и Фифа в автомобилях из США обнаружили наркотики (фото)

Марина Жигалюк

Оставить комментарий