Сайт новостей настоящего одессита
Новости

На Одещині вдруге відбувся міжобласний фестиваль хореографічного мистецтва «Промінь Надії в дитячих руках»

У місті Балта Подільського району Одещини вже вдруге пройшов відкритий дводенний міжобласний фестиваль хореографічного мистецтва «Промінь Надії в дитячих руках».

Цьогоріч свою творчість глядачам подарували п’ять колективів народної творчості, які представили близько тридцяти яскравих номерів у жанрі українського народного танцю.

Ініціаторкою та директоркою фестивалю стала депутатка Подільської районної ради від партії «Батьківщина», директорка «Балтської спеціальної школи Одеської обласної ради» — Любов Безкоровайна.

«Ми дуже раді, що наш фестиваль вже вдруге збирає талановитих дітей з різних куточків Одещини та України. Це захід не просто про танець — це про любов до українських традицій, єднання та нашу культурну спадщину», — зазначила пані Любов.

Фестиваль започатковано минулого року спільними зусиллями «Балтської спеціальної школи» та Одеської обласної дитячої хореографічної студії «Фаворит».

Художня керівниця фестивалю та очільниця студії «Фаворит» Лариса Редько підкреслила важливість збереження національного танцю через автентичні костюми, народну музику та оригінальну хореографію:

«Для дітей участь у таких заходах — це не просто репетиції і виступи. Це можливість глибше пізнати свою культуру, розвиватися, вчитися та проявляти себе».

Підтримати фестиваль завітали голова Одеської обласної організації партії «Батьківщина», перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, заступник керівника Подільської районної організації «Батьківщини», депутат облради Олександр Барський та керівниця партійного осередку в Балтській громаді Людмила Антонова. Окрім того, політики долучились і до організації та проведення заходу.

У вітальному слові Олег Радковський відзначив важливість подібних культурних ініціатив:

«Шановні організатори, дітки та батьки — ви робите неоціненну справу, бо кожен ваш виступ — це крок до збереження нашої культурної спадщини, до зміцнення єдності поколінь і гордості за нашу країну. Завдяки спільній роботі ми вже вдруге маємо змогу насолоджуватись красою українського танцю».

Фестиваль має на меті не лише розвиток хореографічного мистецтва, а й налагодження дружніх зв’язків між колективами, обмін досвідом та підтримку обдарованих дітей.

Після завершення конкурсної програми Олег Радковський вручив подяки та відзнаки Одеської обласної ради організаторам фестивалю та викладачам мистецьких шкіл. Також всі керівники колективів отримали подяки від Любові Безкоровайної та Лариси Редько за участь у заході та вагомий внесок у розвиток дитячої творчості.

Связанные новости

14-летний школьник сжег автомобиль военного в Одессе

В Минобороны отреагировали на нападения сотрудника ТЦК на одесситку

diphenom111

ГУР опровергает дезинформацию о якобы тайной встрече в Альпах делегаций Украины, США и Великобритании

diphenom111

В Одесской области задержаны рэкетиры, которые выдавали себя за правоохранителей и «облагали данью» уклонистов

«100 влиятельных одесситов»: тенденции и сюрпризы

Марина Жигалюк

Юлія Тимошенко закликала президента накласти вето на антилюдський законопроєкт 14005

[email protected]

Оставить комментарий