Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Командування Сухопутних військ ЗСУ уточнило правила мобілізації деяких категорій українців

У Telegram пресслужба Сухопутних військ повідомила, що зазначені рішення, прийняті, зокрема, з метою зниження суспільної напруги, оформлені у встановленому порядку та доведені до визначених військових частин для службового користування.

«Проте органи військового управління обмежені в коментуванні питань, направлених на виконання поставлених завдань та відомостей службового характеру. Ці заходи вживаються не просто так, адже вільний доступ до питань комплектування підрозділів розширює можливості противника щодо оцінки наших ресурсів та планів. Розуміємо бажання окремих публічних осіб розповсюджувати інформацію подібного змісту для посилення власного впливу. Але це не на користь спільній справі боротьби проти агресора», — зазначили там.

У командуванні Сухопутних військ зауважили, що громадянин віком від 18 до 60 років може добровільно доєднатися до війська, щоб наблизити нашу Перемогу.

Связанные новости

Не могу убить в себе идеалиста — Светлана Осауленко

Где и как жительницам Одессы встать на воинский учет

Ludmila Bulay

В Одесской области запустили новую ветроэлектростанцию

Ludmila Bulay

Чем обернется для россии 6-й пакет санкций

Михайло Поживанов: «Коли «няні» не допомогли, або чому Гетманцев злиться через інвестиції?»

diphenom111

В Одессе во вторник несколько домов оставят без водоснабжения

admin

Оставить комментарий