Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В селі Одеської області продовжується будівництво нового храму

Сьогодні, в свято Преображення Господнього, в храмі у селі Йосипівка встановлюють вікна. Будівництво храму розпочалося у 2020 році на прохання мешканців села Йосипівка до депутата Одеської обласної ради Андрія Бабенка.

Як зазначив Андрій Бабенко, попри всі труднощі та перешкоди, незважаючи на війну, його команда продовжує працювати над цим важливим проєктом.

— Тут усе починалося з нуля. Сьогодні прибули металопластикові вікна, які будуть встановлені в цьому храмі. Якби не війна, храм вже давно був би завершений, але ми не втрачаємо віри і докладаємо всіх зусиль, щоб якнайшвидше побачити його готовим. Ваші підтримка та молитви надихають нас на подальшу працю. Віра в Господа Бога — понад усе, — додав Андрій Бабенко.

474747

Связанные новости

Березівська громада напередодні свят привітала родини захисників України

Роль звіту про виконання судового рішення: в Одесі відбулася фахова дискусія

diphenom111

Список одесских домов, в которых не будет света 1 декабря

Ludmila Bulay

Новый рекорд: за ноябрь ВСУ ликвидировали почти 17 000 оккупантов

diphenom111

Михайло Поживанов організував благодійний аукціон для допомоги ЗСУ

Марина Жигалюк

Выборы в парламент: кто рвется занять кресла в Верховной Раде?

Оставить комментарий