Сайт новостей настоящего одессита
Новости

З початку запровадження реєстраторів розрахункових операцій в Одеській області, зареєстровано 31 755 ПРРО

З початку запровадження реєстраторів розрахункових операцій (з 01.08.2020 року) станом на 01.05.2024 року в Одеській області, зареєстровано 31 755 ПРРО, перевагами яких скористались 20 736 суб’єктів господарювання.

«Зокрема, протягом січня – квітня поточного року 3 204 суб’єкти господарювання регіону зареєстрували в податковій службі Одещини 4 271 програмних реєстраторів розрахункових операцій. Із загальної кількості 460 ПРРО зареєстровано 136 юридичними особами та 3811 ПРРО — 3068 фізичними особами – підприємцями», – повідомляє в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван.

Як зазначив податківець, що тільки у квітні 2024 року 909 платників податків зареєстрували в контролюючому органі 1217 ПРРО.

Нагадаємо, програмне РРО від ДПС в смартфоні, комп’ютері, ноутбуці або у планшеті можна зареєструвати в режимі онлайн в Електронному кабінеті. Програмне забезпечення від ДПС для встановлення на платформи Windows, Android, iOS та WEB надається податковою службою безкоштовно.

Більше інформації щодо ПРРО розміщено на вебпорталі ДПС у банері «Програмні РРО» за покликанням.

Связанные новости

СБУ отрицает доступ к данным о спецоперациях НАБУ и САП

Новым начальником штаба командования Сил беспилотных систем стал бывший командир одесской бригады

diphenom111

В Одесской области местные громады обязали покончить с «Лениными»

Ludmila Bulay

Шуфрич залишиться за ґратами: суд ухвалив рішення про виконання ним депутатських повноважень із СІЗО

Водитель из Одесской области, из-за которого 11-летний мальчик попал в кому, взят под стражу

diphenom111

ДБР заявило, що бізнесмен Мазепа — організатор схеми відчуження земель Київської ГЕС

diphenom111

Оставить комментарий