Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Юлія Тимошенко: Вибори під час війни руйнують надію на перемогу

Категорично не можна проводити будь-які вибори під час війни. Це недоречно, аморально та призведе до ослаблення нашої країни

На цьому наголосила Юлія Тимошенко під час пресконференції, що відбулася в Ужгороді за результатами робочої поїздки команди «Батьківщини» на Закарпаття.

«Проведення виборів під час війни – аморально та послаблює Україну!» – переконана лідерка «Батьківщини».

Вона зауважила, що під час передвиборчого процесу відбувається протистояння сторін, що неминуче призведе до роз’єднання суспільства, наслідки якого можуть бути непрогнозовані.

«У виборах під час війни не зможуть взяти учать ключові люди нашої держави – військові. Як можна без військових проводити будь-які політичні процеси? Неможливо! Тому позиція нашої команди – категорично ні», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, вибори мають бути організовані через пів року після перемоги України, щоб дати змогу країні «стати на ноги», а переміщеним особам – повернутися.

Крім того, вона нагадала проти виборів під час війни виступили понад 110 громадських організацій та військові.

Связанные новости

Одеська юракадемія увійшла до ТОП-5 вишів України за кількістю заявок вступників

Мажоритарщики команды «Зе!» официально представили свои кандидатуры в Одессе

Одесита, який провів понад 2 роки у білоруській колонії, мобілізували

В Одессе планируют повысить тариф на парковку

Ludmila Bulay

Депутати «Батьківщини» допомогли відновити ліфт у будинку Київського району Одеси

diphenom111

Когда в Украине появятся новые монеты

Оставить комментарий