Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Ананьївська громада Одещини придбала чергову техніку для ЗСУ

Днями в Ананьївській громаді Подільського району області відбулась чергова сесія міської ради, під час якої голова громади, «батьківщинівець» Юрій Тищенко був нагороджений медаллю «За військову службу Україні» підполковником Сил територіальної оборони «Південь».

04

03

Також до депутатів зі словами вдячності звернувся командир 192 батальйону 124 бригади ЗСУ, підполковник Ігор Ліхнов. «Понад рік тому, на базі Ананьївської громади було укомплектовано наш батальйон, а більшість військовослужбовців — жителі Подільського району. За цей час ми пройшли найгарячіші напрямки — Донецький, Харківський та Херсонський. Щиро дякую жителям громади за підтримку та допомогу».

Після урочистостей відбулась передача екскаватора-навантажувача JCB та автобуса ATAMAN військовим.

05

06

«Допомога від Ананьївської громади для ЗСУ надходить постійно, вона дієва, конкретна та не розпорошена. Саме в єдності зусиль і полягає наша сила, яку ми скеровуємо на підтримку ЗСУ. Разом і до Перемоги!», — зазначив міський голова Юрій Тищенко.

Связанные новости

Городской совет в Одесской области сократил свой рабочий день из-за сломанной системы кондиционирования

diphenom111

Одеситам запропонують нові назви для 14 вулиць та провулків

Вниманию одесситов: не все купюры и монеты будут принимать со следующей недели

В Одессе состоялся Полумарафон Гран-При 2019 (фото, видео)

odmedia

В Одессе буду судить «черных риелторов»

odmedia

Сергій Чванкін: «Суддя повинен поводити себе культурно та порядно навіть тоді, коли на ньому немає мантії»

Марина Жигалюк

Оставить комментарий