Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Краматорськ: як РФ готувала удар

Російська пропаганда завела стандартну шарманку про те, що «укрАинские нацисты разбомбили вокзал в Краматорске». Натомість аналіз навіть 5-ти простих пунктів доводить, що рф заздалегідь готувалась до удару і саме окупанти винні у смерті десятків мирних мешканців.

Про це повідомляє фахівець із pr- та інформаційних комунікацій, психолог

Олександр Курінський.

1. Вночі телеграм-канали окупантів дають пост, де «рекомендуть» не евакуюватись зі Слов’янська і Краматорська через ж/д вокзал.

2. О 10-25 на тг-каналах з’являється відео пуску ракет з Шахтарська (контролюється т. зв.»днр»).

3. «РИА Новости» опублікували інформацію про вибух о 10:25, хоча перші повідомлення в чатах почали з’явилися приблизно о 10:30. У Twitter повідомлення викладено через TweetDeck — сервіс використовується для надсилання відкладених постів. Тобто, текст був готовий заздалегідь.

4. На ворожих тг-каналах одразу з’являлися стоп-кадри після ударів. Із підписами: «работаем по скоплению боевиков ВСУ». Пізніше ці дописи видалили. Однак скріни збереглися.Також т.зв. «штаб терборони днр» відразу публікує заяву, де звинувачує Україну.

5. На краматорській ракеті напис російською мовою.

Навіть цих простих 5 пунктів достатньо, аби зрозуміти, що саме рф знову вбила десятки мирних людей. …Ну а так, звісно, «нацисти обстріляли», ага..

Связанные новости

На «Дальницких карьерах» уже налаживают работу станции дегазации: электричество в сети города подадут уже в мае

Міжнародна академічна школа Одеса запрошує на День відкритих дверей!

diphenom111

Борьба с засухой в Одесской области: аграрии начали использовать дождевальные и капельные системы орошения

Под Одессой продолжают поиски расстрельных ям: убитых засыпали мусором

Ludmila Bulay

Россия системно вывозит из Украины исторические артефакты – в первую очередь скифское золото

diphenom111

В Одессе появилась пятая синагога

Ludmila Bulay

Оставить комментарий