Сайт новостей настоящего одессита
Новости

У рашистських загарбників – розрив шаблону від якості життя в Україні — СБУ

Виявляється, що українці живуть набагато краще, ніж російські «асвабадітєлі». Тож останні мародерствують, а близьким і рідним називають це «безліміт».

Ось що про це говорить загарбник, який перебуває у Київській області: «Тут, бл*дь, с двумя детьми попробуй так хату обставить. Всю жизнь будешь платить, и еще дети будут платить. И все вещи не как наши (ширпотреб вонючий), а достойные, фирменные… нигде еще хе*ню не встретил: ни в селах, ни в городах».

Та промиті мізки його співбесідниці легко знаходять цьому пояснення: «…Запад поддерживает их как! Ясное дело: и шмотки, и все…».

Вона скаржиться на санкції Заходу і поступово готується до життя у новій реальності: як у Радянському Союзі – за залізною завісою.

Наше ж майбутнє – у прогресивному цивілізованому світі!

Ми боремося за свою землю, за Україну! І обов’язково переможемо!

Связанные новости

Олімпійська чемпіонка з Одеси Олена Кравацька відкрила збір на підтримку дітей з окупованих територій

Допомога – по всіх напрямках!

Марина Жигалюк

В Одессе можно купить за 6 лет активной работы можно приобрести 1-комнатную квартиру

Донька прес-секретаря Путіна Єлизавета Пєскова вийшла заміж та змінила прізвище

diphenom111

Список одесских ЦПАУ, в которых можно обновить свои военно-учетные данные

diphenom111

В Одеській національній науковій бібліотеці розпочав роботу Інтелект-Форум 2023

Оставить комментарий